Küçük İşletmeler için Basit, Güçlü E-posta

İşletmenize email@alanadiniz.com ile profesyonel bir görünüm kazandırın

İş E-postasının şaşırtıcı özelliklerini keşfedin

Sezgisel ve Duyarlı Tasarım

Güzel tasarlanmış son teknoloji web posta platformu. E-postanıza akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden de erişebilirsiniz.

Dahili Virüs Koruması

Gelişmiş anti-virüs teknolojimiz gelen kutunuzu güvence altına aldı ve kötü amaçlı yazılım ve virüsleri indirmekten korunmanızı sağlar.

5GB Storage Plus Yedekleme

5 GB e-posta depolamaya ek olarak, e-postalarınız son teknoloji altyapımızda yedeklenir, böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

Ek Depolama Alanı Alın

Artık depolama alanının bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. 5 GB'lık ek depolama blokları satın alarak bireysel hesaplar için depolama alanını artırabilirsiniz.

%100 Çalışma Süresi ve Güvenlik

Yüksek kaliteli posta depolama altyapımız, %100 ağ çalışma süresi ile birlikte sıfır veri kaybı ve yedekliliği garanti eder.

Takvimler ve Kişiler

Gelişmiş üretkenlik araçlarıyla kişileri yönetin ve tüm toplantılarınızı tek bir yerde takip edin.

İhtiyaç duyduğunuz e-posta hesaplarının sayısı ile başlayın


Hesap başına 5GB depolama!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz e-posta çözümlerinin aksine, şirketinizin etki alanı adıyla (ör. satis@alanadiniz.com) markalı e-posta alarak İş E-postası ile işletmenize daha profesyonel bir imaj kazandırabilirsiniz. Ek olarak, size en az gecikmeyi ve sektördeki en iyi çalışma süresini, ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği sağlayan gelişmiş e-posta teknolojimizden de yararlanırsınız. Buluttan sunulan bir e-posta hizmeti aynı zamanda BT, donanım, yazılım, bant genişliği veya insan maliyeti olmadığı anlamına gelir. Ve en iyi yanı, ekibiniz büyüdükçe e-posta hesapları ekleyebilmenizdir.
Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderip alabilirsiniz. Ayrıca, farklı e-posta istemcilerini göndermek / e-postaları al. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.
Webmail Arayüzünüze erişmek için http://webmail.alanadiniz.com adresini kullanabilirsiniz. Giriş sayfasına girdikten sonra, e-posta adresiniz ve ilgili şifrenizle giriş yapmanız gerekecektir.
E-postanıza herhangi bir Akıllı Telefon veya Tablet kullanılarak erişilebilir. HTML 5 ve Javascript üzerine kurulu olan akışkan web postamız iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm büyük İşletim sistemlerinde uyumludur.
Her e-posta hesabı, e-postalara ayrılmış 5 GB alan ile birlikte gelir.
Genellikle, Giden Posta Sunucusu / SMTP Hizmeti için kullanılan bağlantı noktası 25'tir. Ancak, ISS'nizin SMTP hizmeti için bağlantı noktası 25'in kullanımını engellediği bir durum olabilir. Bunu aşmak için posta göndermek için alternatif bir bağlantı noktası 587 kullanabilirsiniz.
Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir / silebilir, bir moderatör seçebilir, kişilerin bir listeye katılmasını kısıtlayabilir ve hatta bir listeden kullanıcıları yasaklayabilirsiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgi bilgi bankamızda bulunabilir.
Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir / silebilir, bir moderatör seçebilir, kişilerin bir listeye katılmasını kısıtlayabilir ve hatta bir listeden kullanıcıları yasaklayabilirsiniz.
İstenmeyen e-posta, toplu e-posta gönderme ve spam göndermeye karşı sıfır toleranslı bir duruş sergiliyoruz. "Güvenli listeler", satın alınan listeler ve satış listeleri spam olarak değerlendirilecektir. İstenmeyen posta gönderen herhangi bir kullanıcının hesabı bildirimde bulunarak veya bulunmayarak sonlandırılacaktır.