İşletmenizin güvenebileceği akıllı araçlar

Daha akıllı bir ekip oluşturmak için Google'ın makine zekasının gücünden yararlanın

Gmail'in gücünü alın

Gmail'in tüm güçlü özellikleriyle işletmeniz için profesyonel bir e-posta alın.

Asla bir toplantıyı kaçırmayın

Akıllı takvim ile hatırlatıcılar ekleyin, toplantıları planlayın ve hiçbir şeyi kaçırmayın.

Hareket halindeyken iletişim kurun

Hangouts Meet ve Hangouts Sohbetleri aracılığıyla HD görüntülü görüşmelerle iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalın.

Akıllı İşbirliği

Çalışmanızı buluta kaydedin ve gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın.

Akıllı arama

Bulut arama ile tüm dosyalarınızda arama yapın..

Verimli Yönetin

Yönetici konsolu aracılığıyla kullanıcıları, grupları ve izinleri yönetin.

G-Suite Paketleri


 • 202.5 TL/Ay Hesap başına

  BUSINESS Paket
  • Sınırsız Bulut Depolama
  • Gmail Akıllı Gelen Kutusu
  • Dokümanlar E-Tablolar, Slaytlar ve daha fazlasını kullanarak ortak çalışın
  • Google Sohbetler ve Google Meet (video görüşmesi için)
  • Gelişmiş güvenlik ve Yönetici kontrolleri
  • Dosya arşivleme, belge saklama

Gmail'in gücünü alın

Gmail'in tüm güçlü özellikleriyle işletmeniz için profesyonel bir e-posta alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, G Suite siparişinizle mevcut bir alan adını kullanabilirsiniz.
Başka bir programdan veya web hizmetinden G Suite'e geçerken siz ve kullanıcılarınız mevcut postalarınızı, kişilerinizi ve takvim verilerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Kuruluşunuzun boyutuna ve geçiş yaptığınız sisteme bağlı olarak, verileri G Suite'e taşımak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Araçlar; Microsoft Exchange, Lotus Notes, IMAP sunucularından ve diğer Google hesaplarından taşıma için kullanılabilir.
Her e-posta hesabı 30 GB alanla birlikte gelir.
G Suite hesaplarınıza Gmail web arayüzünden erişmenin yanı sıra, favori masaüstü istemcinizden posta gönderip alabilirsiniz. İstemciye bağlı olarak, IMAP veya POP posta protokolünü kullanabilirsiniz. Microsoft Exchange veya başka bir Outlook hizmetinden G Suite'e geçiş yapıyorsanız, G Suite Sync'i kullanabilirsiniz. Bu, Outlook notlarınız, görevleriniz ve günlük girişlerinizle birlikte G Suite postanızı, takviminizi ve kişilerinizi yönetmek için Outlook'u kullanmanızı sağlayan Outlook 2003, 2007, 2010 veya 2013 eklentisidir.
Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderip alabilirsiniz. Ayrıca, farklı e-posta istemcilerini göndermek / göndermek için nasıl yapılandırabileceğiniz konusunda bir kılavuzumuz da var. e-postaları al. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.
E-postanıza herhangi bir Akıllı Telefon veya Tablet kullanılarak erişilebilir. Gmail arayüzü, iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm büyük İşletim sistemleriyle uyumludur.
Evet. G Suite, birlikte sorunsuz çalışan entegre araçlarla hepsi bir arada bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Örneğin, Gmail'de bir mesaj alabilir ve onu anında bir Takvim etkinliğine dönüştürebilirsiniz. Dokümanlar, E-Tablolar veya Slaytlar'da bir yorum yaptığınızda, ortak çalışanlar otomatik olarak e-posta uyarıları alır. Tek bir tıklamayla gelen kutunuzdan veya takviminizden bir Hangouts video toplantısı başlatabilirsiniz. Bu araçları eksiksiz bir paket olarak kullanmak, işinize en fazla değeri verirken üretkenliği artırır. Ancak, paketi satın alabilir ve yalnızca kendi seçtiğiniz hizmetleri kullanabilirsiniz.
Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir / silebilir, bir moderatör seçebilir, kişilerin bir listeye katılmasını kısıtlayabilir ve hatta bir listeden kullanıcıları yasaklayabilirsiniz.
Bir G Suite hesabına kaydolduğunuzda, hesabı spam göndermek, virüs dağıtmak veya hizmeti kötüye kullanmak için kullanmamayı kabul edersiniz. Alanınızdaki tüm kullanıcılar, G Suite Kabul Edilebilir Kullanım Politikası'nın bir parçası olan bu sözleşmelere tabidir. Google, bu sözleşmeleri ihlal eden bir G Suite kullanıcısı tespit ederse, kullanıcıyı derhal askıya alma hakkını saklı tutarız. Sorun alan genelindeyse, tüm hesabı askıya alma ve tüm G Suite hizmetlerine yönetici erişimini reddetme hakkımızı saklı tutarız. Bu tür durumlarda, etki alanı yöneticisinin kayıtlı ikincil e-posta adresine bir bildirim göndeririz.